Başlangıç > Afrodizyak > Afrodizyak

Afrodizyak

02 Ocak 2012

Afrodizyak mitolojide aşk tanrısı olarak bilinen Afrodit’ten gelmektedir. Kan dolaşımını arttıran, sinir sistemini pozitif etkileyen, Enerji veren besin takviyeleri, Gıdalar, Bitkisel ürünler Cinsel Uyarıcı niteliğindedir. Yine başka tanımda da Cinsel hormonları uyararak Cinsel istek ve gücü arttıran, harekete geçiren Bitkisel Karışımlar, ilaçlar ve yiyeceklere verilen genel isimdir. Bazı yiyeceklerin Afrodizyak etkisi olduğu bilinmektedir.Afrodizyak Besinler

Salep:
Eski romada kullanılmıştır. Hala doğu ülkelerinde güçlendirici ilaç olarak kullanılmaktadır. Salep kökleri ayrılıp yıkandıktan sonra kaynatılır Sonra kurutulur ve kullanılır. (Günümüzde köşebaşındaki her markette salep satılmaktadır. Kullanılmasını Öneririz.) Eski Roma ve yunan yapıtlarında salep’in güçlü bir afrodizyak olduğu belirtilmiştir. Salebi bol tüketin Cinsel gücünüzü arttırın.
Yumurta:

Yumurtanında Cinsel isteği arttırdığı Yorgunluğu giderdiği bilinmektedir.
Sarımsak:

İtalyanların dediği gibi; “Bir yemeğe asla az sarımsak gelmez” Sizde bolbol yemeklerinize sarımsak kullanın. Sarımsağın afrodizyak etkisinden mutlaka faydalanın. Sarımsak ekonomik ve etkili bir afrodizyaktır.
Sucuk & Et:

Sucuğun ve etin kan akışını hızlandırarak Cinsel sex gücünü arttırdığı bilinmektedir.

Afrodizyak Yiyecekler
Çilek
Zencefil
Kereviz
Avakado
Bitter Çikolata
Fındık
Ceviz
Muz
Roka

Tüm bu gıdaların yerine size daha kesin ve hızlı etki eden tamamen doğal Bitkisel EROMAX Afrodizyak Hapı öneririz.

Reklamlar
  1. Hakan ÇAYSU
    02 Ocak 2012, 22:58

    Bu afrodizyak’ın orjinal hammaddesini bulabileceğimiz bir yer var mı ?

  1. No trackbacks yet.
Yorumlar kapatıldı.
%d blogcu bunu beğendi: